Sprawdź dostępność usług:

Regulamin serwisu

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2014 r. poz. 1182, z późn. zm.) informujemy, że:

  • administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Alias Sp. z o.o. ul. Marsz. J. Piłsudskiego 74 lokal 320, 50-020 Wrocław,
  • podanie danych osobowych jest dobrowolne, posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
  • Pan/Pani wyraża zgodę na udostępnianie swoich danych osobowych operatorom telekomunikacyjnym, którzy będą świadczyć usługi teleinformatyczne. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji dostępu do sieci i usług teleinformatycznych.

Pana/Pani dane osobowe zawarte w formularzu zgłoszeniowym będą przetwarzanie na potrzeby sprawdzenia dostępności usług w Państwa lokalizacji i/lub przygotowanie dla Państwa oferty podłączenia do sieci światłowodowej.

Chcę się podłączyć – co dalej?

Sprawdź adres

Skorzystaj z powyższej wyszukiwarki dostępności usług - wpisz swój adres (miejscowość i ulica) i sprawdź jakie usługi możemy Ci zaoferować.

Wyślij formularz

Jeśli Twój adres został odnaleziony wypełnij formularz i wyślij chęć podłączenia do oswojego domu. Jeśli Twój adres nie został odnaleziony wyślij prośbę o ofertę podłączenia Państwa do sieci.

Oczekuj na kontakt

Skontaktuje się z Tobą pracownik Alianet i poinformuje o możliwości podłączenia Państwa do sieci.